Pěnové SUDOKU, 5 sad

Nový produkt

Pěnové zpracování SUDOKU je skvělým způsobem, jak rozvíjet u dětí logiku a soustředění. Barevné puntíky umožňují jednoduché vyjmutí a využití k nácviku rozpoznávání barev a přiřazování. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

765 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška29 cm
Šířka29 cm
Tloušťka1 cm

Více informací

Pokud hledáte způsob, jak zabavit děti a zároveň rozvíjet jejich dovednosti, pěnové zpracování SUDOKU je skvělou volbou. Tato stolní hra není jen zábavná, ale také podporuje rozvoj logiky a soustředění u dětí. Barevné puntíky vysekané ve čtvercích představují zábavný způsob, jak trénovat rozpoznávání barev a přiřazování. Děti mohou snadno vyjmout puntíky a hrát si s nimi, což podporuje jejich motorické dovednosti a kreativitu. Tato aktivita je ideální pro děti všech věkových kategorií (vhodné od 3 let) a může být skvělým doplňkem jejich vzdělávacího procesu. S pěnovým zpracováním SUDOKU se učení stává zábavným dobrodružstvím plným barev a radosti.


 • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
 • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky


Pravidla SUDOKU pro nejmenší:
Hra SUDOKU pro nejmenší je zaměřena na logické myšlení. Tvoří ji čtverec sestavený ze 16 políček – má tedy 4 sloupečky a 4 řádky. V zadání je vloženo vždy několik barevných koleček.
 
Obtížnost 1: 
První obtížnost slouží dětem k seznámení se hrou i barvami.
Budete potřebovat jeden čtverec, který je zbavený všech koleček, která položíme vedle.
Děti mají za úkol vložit kolečka tak, aby v jedné řadě byla vždy jen jedna barva.
 
Obtížnost 2:
Ze správně sestaveného sudoku odeberte z každého řádku, vždy jedno kolečko různé barvy.
Děti mají za úkol doplnit chybějící barvičku v každém řádku.
 
Obtížnost 3:
Doplňte kolečka tak, aby se žádná barva neopakovala ani svisle ani vodorovně.Vlastnosti:

 • vhodné do školek a školních družin, heren a dětských koutků i pro domácí použití
 • měkký, lehký a velice pevný materiál
 • omyvatelný
 • materiál nesaje vodu
 • zdravotně nezávadný materiál české výroby
 • vhodné pro děti od 36 měsíců


Sada obsahuje:

 • čtverců - 1 od každé barvy
 • 80 odnímatelných koleček
 • pravidla hry + různé obtížnosti
 • barevné varianty - bílá, žlutá, zelená, modrá, červená


  Vyrobeno v České republice.

   Vhodné pro děti od 3 let.


Proč výrobky z VYLENU®?

Tento český výrobce se specializuje na pěnový materiál již přes 20 let. Výrobky nejen vyrábí, ale sami je navrhují s cílem proměnit dětské pokoje v království plné zábavy a kreativity. Milují minimalistický design a všechny produkty jsou navrženy s ohledem na udržitelnost. Každá deska VYLEN® je vyráběna s láskou a pečlivostí ve Žďáře nad Sázavou. Nabízeny jsou v různých tloušťkách, rozměrech a barvách, a to z vysoce lehčeného síťovaného polyetylénu, plastomeru a EVA. Tyto polotuhé lehčené plastické hmoty mají nejen skvělé fyzikálně-chemické vlastnosti, ale také vynikající tepelnou izolaci a dlouhou životnost. S Vylenem získáte nejen kvalitní produkt, ale také kousek domova, který vám přinese radost a pohodlí. S Vylenem proměníte svět okolo sebe a užijete si každý moment s díky těmto produktům.

Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. 

Příslušenství

  11 dalších produktů ve stejné kategorii: