Dětské odrážedlo dřevěné KLÁRA

PO-239471*

Nový produkt

Dřevěné odrážedlo je perfektní volbou pro rodiče hledající bezpečné, trvanlivé a multifunkční kolo, které pomáhá dětem rozvíjet dovednosti a zároveň jim poskytuje radost z jízdy. Vhodné pro děti od 2 do 5 let.

Více informací

3 999 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška55 cm
Šířka38 cm
Délka85 cm
Hmotnost4 kg
Nosnost20 kg
Výška sedu31-44 cm

Více informací

Pro rodiče, kteří hledají ideální způsob, jak pomoci svým malým dobrodruhům rozvíjet dovednosti a zároveň si užít spoustu zábavy venku, může být odrážedlo skvělou volbou. Tyto malé a lehké bicykly, které jsou bez pedálů a bočních koleček, nabízejí dětem skvělý způsob, jak se naučit udržet rovnováhu, zlepšit reakce a koordinaci a získat sebevědomí na kole.


Dětské odrážedlo Klára je právě to, co potřebujete pro začátek jejich cyklistického dobrodružství. Toto kvalitní dřevěné kolo je vybaveno řadou funkcí, které ho činí skvělým společníkem pro mnoho let. Díky polstrovanému a 8-krát nastavitelnému sedlu a možnosti přeměny z chopperu na klasické kolo se stává odrážedlo Klára skvělým doprovodem, který roste spolu s vaším dítětem. Ideální pro děti od 2 let.


Dřevěné kolo z masivní břízy trénuje rovnováhu, reakci a koordinaci bez použití bočních koleček. Robustní dětské kolo má měkké pneumatiky EVA odolné proti vyfouknutí, díky čemuž již není nutné nafukování. Balanční kolo je skvělý tip na dárek k narozeninám.


Odrážedlo je tedy nejen skvělým nástrojem pro rozvoj dovedností a sebevědomí dětí, ale také zábavným způsobem, jak trávit čas venku a vytvářet nezapomenutelné vzpomínky. A s možností přeměny na klasické kolo je odrážedlo skvělým investičním krokem do budoucnosti dětí na cestě k cyklistickým dobrodružstvím.  Vhodné pro děti od 2 let.


Vlastnosti:

  • vyrobeno z masivní břízy
  • sedlo lze nastavit ve výšce 8 různých úrovní - od 31 cm do 33 cm, 35 cm a 37 cm (jako chopper) a 38 cm až 40 cm, 42 cm a 44 cm (jako balanční kolo)
  • kolo lze jednoduše přeměnit z chopperu na klasické kolo
  • vybaveno EVA-Soft pneumatikami  -není nutné je pumpovat
  • vhodné pro děti od 2 let

Příslušenství