Mini dětská tříkolka dřevěná

PO-239426*

Nový produkt

Mini dřevěné odrážedlo pro rozvoj rovnováhy s výškově nastavitelným sedadlem. Vhodná pro děti od 1,5 roku.

Více informací

4 299 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška37 cm
Šířka41 nebo 33 cm (jako balanční kolo)
Délka66 cm
Hmotnost2 kg
Výška sedu23-30 cm

Více informací

Rozšiřme obzory malých dobrodruhů s novým mini odrážedlem Tom. Tento šikovný doplněk nejenže poskytuje zábavu, ale také podporuje rozvoj dětských dovedností.

S šestinásobně nastavitelným sedlem bude odrážedlo růst s vaším dítětem. Od výšky 23 cm až po 27 cm jako tříkolka, a od 26 cm až po 30 cm jako odrážedlo. To znamená, že se Tom stane spolehlivým společníkem po mnoho let. Ale co je nejdůležitější, je jeho snadná ovladatelnost. Stačí si sednout, odrazit se a vyrazit. Odrážedlo je vhodné pro děti od 1,5 do 3 let, takže i ty nejmenší se mohou cítit jako skuteční jezdci.

Toto rostoucí dětské vozítko je skvělým společníkem téměř až do doby, kdy se děti stanou opravdovými cyklisty. Ať už je to k narozeninám nebo k Vánocům, odrážedlo Tom je skvělým dárkem, který zaručuje hodně zábavy pro malé kluky i holčičky.

Vlastnosti:

  • výškově nastavitelnému, polstrované sedadlo - 6 výšek
  • od 23 do 27 cm jako tříkolka
  • od 26 do 30 cm jako balanční kolo
  • pro děti ve věku od 1,5 do 3 let

Příslušenství