Dětské odrážedlo dřevěné VESPA modrá

PO-239419*

Nový produkt

Dřevěné odrážedlo spojuje stylový design, pohodlnost a bezpečnost, čímž se stává ideální volbou pro začátek cyklistického dobrodružství vašeho dítěte. Vhodné pro děti od 3 do 5 let.

Více informací

3 999 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška51 cm
Šířka34 cm
Délka77 cm
Hmotnost4 kg
Nosnost20 kg
Výška sedu31-35 cm

Více informací

Plánujete dát svému malému dobrodruhovi dárek, který ho bude bavit a zároveň mu pomůže rozvíjet dovednosti? Pak je tu pro vás dětské odrážedlo VESPA v podobě parádní motorky. Inovativní a stylová hračka, která změní první kroky vašeho dítěte na cestě k samostatné jízdě na kole v zábavné dobrodružství.


Díky 3-stupňovému nastavitelnému a polstrovanému sedlu se odrážedlo stává pohodlným společníkem pro vaše dítě po mnoho let. Stačí nastavit výšku sedla podle potřeby a vyrazit na cestu. Odrážedlo je navrženo pro děti ve věku 3 až 5 let. Vyrobeno je z masivní břízy v mintové a stříbrné barvě a je nejen stylové, ale také praktické. Díky tomuto kvalitnímu materiálu se stává spolehlivým společníkem pro každé dítě. A co je nejdůležitější, pomáhá mu trénovat rovnováhu, reakci a koordinaci bez použití středových koleček.


Děti milují nové věci, a to platí i o novém hračkách. Dětské dřevěné odrážedlo je ideálním dárkem pro každou příležitost, od narozenin až po vánoce.  Vhodné pro děti od 3 let.


Vlastnosti:

  • výškově 3-krát nastavitelné a polstrované sedadlo - 31 - 33 - 35 cm
  • vyrobeno z masivní břízy
  • pomáhá dětem trénovat rovnováhu, reakci a koordinaci
  • trendové provedení v mintové a stříbrné barvě
  • robustní konstrukce
  • EVA-Soft pneumatiky zajišťují bezpečnou a bezstarostnou jízdu
  • pro děti ve věku 3 až 5 let

Příslušenství