Pěnová PÍSMENKA

PH-400-14-0007*

Nový produkt

S praktickým designem a nekonečnými možnostmi tvorby slov a vět, přináší tato pěnová písmenka nový rozměr kreativního vzdělávání doma i ve škole. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

3 072 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška9,5 cm
Tloušťka0,2 - 0,3 cm

Více informací

Kdo říká, že učení abecedy musí být nudné? S pěnovými písmenky určenými pro dekorativní účely a vzdělávání se otevírá nový svět možností, jak dětem přiblížit fascinující svět písmen a slov. Písmenka jsou vhodná pro výzdobu nástěnek, dveří, stěn či vývěsních tabulí – kdekoliv, kde chcete přinést dávku kreativity a edukace. Navíc jsou ideální pro školy, školky i pro domácí vzdělávání, obohacují výuku slabik, slov a krátkých vět.


Každé písmenko je navrženo tak, aby bylo pro děti snadno uchopitelné, viditelné a praktické. Díky materiálu odolnému vůči vodě se učení může stát i zábavným rituálem ve vaně – písmenka plavou na hladině a děti si je mohou hravě lepit na vanu či obklady.


Výukové balení obsahuje celkem 770 znaků, čímž nabízí nekonečné možnosti tvorby slov a vět. S výškou 9,5 cm a tloušťkou 0,2 - 0,3 cm jsou tyto písmenka ideální pro malé ručičky a velké nápady. Přineste do světa dětského vzdělávání nový rozměr s pěnovými písmenky, které zaujmou, baví a učí zároveň.


 • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
 • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky


Vhodné pro práci s dětmi se specifickými poruchami učení a při reedukaci dysgrafie a dyslexie. Rozvíjí u dětí jemnou motoriku.

Vhodné do:

 • školy a školky pro výuku písmen, slabik a slov
 • zábavná výuka písmen, slabik a slov
 • dekorativní účely
 • nápisy na nástěnky, stěny, dveře, vývěsné tabule a do výloh

Vlastnosti:

 • sada obsahuje: 770 znaků → 572 ks písmen, 88 ks háčků, 88 ks čárek, 22 kroužků.
 • měkký, lehký a velice pevný materiál
 • omyvatelný
 • materiál nesaje vodu
 • zdravotně nezávadný materiál české výroby
 • vhodné pro děti od 36 měsíců
 • výška písmen: 9,5 cm
 • tloušťka: 0,2 - 0,3 cm

  Vyrobeno v České republice.

   Vhodné pro děti od 3 let.


Proč výrobky z VYLENU®?

Tento český výrobce se specializuje na pěnový materiál již přes 20 let. Výrobky nejen vyrábí, ale sami je navrhují s cílem proměnit dětské pokoje v království plné zábavy a kreativity. Milují minimalistický design a všechny produkty jsou navrženy s ohledem na udržitelnost. Každá deska VYLEN® je vyráběna s láskou a pečlivostí ve Žďáře nad Sázavou. Nabízeny jsou v různých tloušťkách, rozměrech a barvách, a to z vysoce lehčeného síťovaného polyetylénu, plastomeru a EVA. Tyto polotuhé lehčené plastické hmoty mají nejen skvělé fyzikálně-chemické vlastnosti, ale také vynikající tepelnou izolaci a dlouhou životnost. S Vylenem získáte nejen kvalitní produkt, ale také kousek domova, který vám přinese radost a pohodlí. S Vylenem proměníte svět okolo sebe a užijete si každý moment s díky těmto produktům.

Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. Upozornění:

Změna barev je vyhrazena. Barvy na uvedených fotografiích jsou pouze ilustrativní, mohou se pro jednotlivá písmenka lišit.


Příslušenství

  30 dalších produktů ve stejné kategorii: