Pěnová kostka CUBIC, 1 sada (2 kostky)

PH - 500-08-0001

Nový produkt

Pokud hledáte pro Vaše děti hračku, která by byla tichá a bezpečná a děti z ní byly nadšené, naše pěnové hračky jsou pro ně to pravé!

Více informací

1 725 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška31 cm
Šířka31 cm

Více informací

Jednotlivé díly lze skládat do kostek a používat jako hrací kostku. Díky různobarevným tečkám si dítě lépe zapamatuje základní číslice. Skládání kostek procvičuje motoriku prstů a kombinování jednotlivých barevných dílů napomáhá rozvíjení estetického cítění dětí. Po rozložení lze kostky využít jako pěnový koberec.

  • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
  • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky

Sada obsahuje:
6 desek bez čísel, 6 desek s čísly

Proč výrobky z VYLENU®?

V naší továrně ve Ždáře nad Sázavou VYLEN vyrábíme v nejrůznějších rozměrech, tloušťkách a barvách. Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. Po nanesení samolepicí vrstvy zaručujeme snadné a dlouhotrvající připevnění na zdi nebo jiném rovném materiálu. VYLEN® se pyšní certifikátem. Na vyžádání Vám rádi zašleme kompletní dokumentaci.

 

Příslušenství

    14 dalších produktů ve stejné kategorii: