Pěnová kostka CUBIC, 1 sada (2 kostky)

PH-500-08-0001*

Nový produkt

Rozvíjejte dětskou kreativitu s hracími kostkami CUBIC, které kombinují zábavu se vzděláním. Díky měkkému a lehkému materiálu jsou ideální pro procvičování motoriky a počítání barevných puntíků dodává hře nový rozměr. Sada obsahuje dvě kostek. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

1 725 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška34 cm
Šířka34 cm

Více informací

Zábavné a vzdělávací hračky jsou tou nejlepší cestou, jak podpořit rozvoj dětského mozku. Hrací kostky CUBIC jsou navrženy tak, aby dětem poskytovaly nejen hodiny zábavy, ale také vzdělání a rozvoj dovedností. Jednotlivé díly hracích kostek lze snadno skládat, což umožňuje dětem hrát si s nimi jako s klasickou hrací kostkou. Díky různobarevným tečkám, které reprezentují čísla, si děti lépe zapamatují základní matematické pojmy a rozvíjí svou schopnost počítat.


Skládání kostek není jenom zábavné, ale také prospěšné. Procvičuje motoriku prstů a koordinaci oka a ruky, což je klíčové pro rozvoj dětských dovedností. Kombinování různobarevných dílů pak napomáhá rozvíjet estetické cítění a kreativitu dětí. Po rozložení kostek lze vytvořit pěnový koberec, který poskytuje pohodlnou a bezpečnou podložku pro dětskou hru.


Hrací kostky CUBIC jsou vyrobeny z měkkého, lehkého a velice pevného materiálu, který je tichý, omyvatelný a nesaje vodu. Jsou bezpečné a zdravotně nezávadné. Vhodné jsou pro děti od 36 měsíců.


 • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
 • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky


Vlastnosti:

 • vhodné do školek a školních družin, heren a dětských koutků i pro domácí použití
 • měkký, lehký a velice pevný materiál
 • omyvatelný
 • materiál nesaje vodu
 • zdravotně nezávadný materiál české výroby
 • vhodné pro děti od 36 měsíců


Sada obsahuje:

 • 6 desek bez čísel + 6 desek s čísly


  Vyrobeno v České republice.

   Vhodné pro děti od 3 let.


Proč výrobky z VYLENU®?

Tento český výrobce se specializuje na pěnový materiál již přes 20 let. Výrobky nejen vyrábí, ale sami je navrhují s cílem proměnit dětské pokoje v království plné zábavy a kreativity. Milují minimalistický design a všechny produkty jsou navrženy s ohledem na udržitelnost. Každá deska VYLEN® je vyráběna s láskou a pečlivostí ve Žďáře nad Sázavou. Nabízeny jsou v různých tloušťkách, rozměrech a barvách, a to z vysoce lehčeného síťovaného polyetylénu, plastomeru a EVA. Tyto polotuhé lehčené plastické hmoty mají nejen skvělé fyzikálně-chemické vlastnosti, ale také vynikající tepelnou izolaci a dlouhou životnost. S Vylenem získáte nejen kvalitní produkt, ale také kousek domova, který vám přinese radost a pohodlí. S Vylenem proměníte svět okolo sebe a užijete si každý moment s díky těmto produktům.

Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. 

Příslušenství

  11 dalších produktů ve stejné kategorii: