Dílenský stůl HERKULES

BB-229039*

Nový produkt

Dílenský stůl HERKULES kombinuje robustní ocelovou konstrukci s kvalitní pracovní deskou z lepeného smrkového dřeva, ideální pro náročné pracovní prostředí. Nabízí flexibilní možnosti konfigurace a odolnou povrchovou úpravu, čímž se stává skvělou volbou pro efektivní organizaci dílny.

Více informací

13 299 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška85 cm
Šířka120 cm
Hloubka60 cm

Více informací

Pokud hledáte stůl, který vydrží i ty nejnáročnější podmínky, dílenský stůl Herkules je tím pravým řešením. Tento stůl je navržen pro maximální stabilitu a dlouhou životnost, a to díky své robustní svařované ocelové konstrukci.


Pracovní deska stolu Herkules je vyrobena z lepeného smrkového dřeva, které je oboustranně dýhované bukovou překližkou. Tato kombinace materiálů zajišťuje vysokou odolnost a estetický vzhled, což činí stůl nejen praktickým, ale i elegantním doplňkem vaší dílny. S rozměry 1190 x 600 mm poskytuje dostatek prostoru pro všechny vaše pracovní potřeby.


Nohy stolu jsou vyrobeny z uzavřených ocelových profilů o rozměrech 40 x 40 mm, což garantuje mimořádnou pevnost a stabilitu. Bez ohledu na to, jak těžké nářadí nebo materiál používáte, stůl Herkules zůstane pevný a spolehlivý.


Povrchová úprava stolu je provedena vypalovaným lakem z umělé živice, který je k dispozici v odstínu RAL5015 (modrá). Tento lak nejenže chrání stůl před korozí a mechanickým poškozením, ale také mu dodává moderní vzhled, který se hodí do každého pracovního prostředí.


S pracovní výškou 850 mm (měřeno po horní okraj pracovní desky) je stůl Herkules navržen tak, aby poskytoval maximální pohodlí při práci. Tato výška je ideální pro většinu uživatelů a umožňuje efektivní a ergonomickou práci bez zbytečného namáhání zad.Vlastnosti:

  • robustní ocelová konstrukce
  • pracovní deska z lepeného smrkového dřeva oboustranně dýhované bukovou překližkou
  • nohy stolu z uzavřených ocelových profilů 40 x 40 mm
  • povrchová úprava vypalovaným lakem z umělé živice RAL5015

Příslušenství

    10 dalších produktů ve stejné kategorii: