Jídelní set KAREL

Nový produkt

Jídelní set nejvyšší kvality. Sedáky a opěráky jsou vyrobené z přírodní bukové překližky, robusní kovová konstrukce. Mnoho variant rozměrů, barev, dekorů.

Více informací

6-8 týdnů

12 995 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

  • Ano
  • Ne

Více informací

Rozměr LTD desky jídelního setu je volitelná po pravé straně v konfigurátoru produktu, stejně tak její dekor, tl. desky je standardně 18 mm, můžete si však zvolit desku o tl. 25 mm, deska má kvalitní ABS hranu. Za příplatek Vám na sedák a opěrák nalisujeme CPL folii, která je velice odolná proti poškrábání, nabízíme jí v mnoha barvách.

Minimální odběr tohoto jídelního setu je 8 ks.

Standardní jídelní set KAREL: deska LTD buk, tl. 18 mm, rozměr desky 120x80 cm, sedáky a opěráky přírodní buková překližka, barva konstrukce volitelná (veškeré další volitelné vlatnosti jsou za mírný příplatek)

Možnost dodání setu s deskou WERZALIT (antibakteriální a téměř nezničitelný povrch vhodný do školní jídelny, hrany postformingové - není lepená ani narážecí hrana, nehrozí tedy odlupování a ničení žáky) včetně loga Vaší školy, či jiného obrázku.

Příslušenství

    7 dalších produktů ve stejné kategorii: