Sada dlát s plastovou rukojetí, 4 kusy

MB - 3932

Nový produkt

Sada dlát s plastovou rukojetí. Perfektní pomocník při práci v dílně. Kvalitní český výrobek.

Více informací

537 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Sada dlát s plastovou rukojetí. Perfektní pomocník při práci v dílně. Kvalitní český výrobek.

  • čepel kovaná z vysoce legované CrV oceli tvrzená po celé délce na HRC 58-63
  • ergonomická rukojeť z tvrzeného prophylenu
  • sada obsahuje dláta s šířkou čepele: 6, 12, 18 a 24 mm

Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii. Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.

Příslušenství

    2 dalších produktů ve stejné kategorii: