Dláto s bukovou rukojetí, různé varianty Zobrazit větší

Dláto s bukovou rukojetí, různé varianty

Nový produkt

Dláto s kvalitní bukovou rukojetí. Perfektní pomocník při práci v dílně. Kvalitní český výrobek.

Více informací

183 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Dláto s kvalitní bukovou rukojetí. Perfektní pomocník při práci v dílně. Kvalitní český výrobek.

  • úderová plocha s kovovým kroužkem, který zvyšuje její pevnost
  • čepel kovaná z vysoce legované CrV oceli tvrzená po celé délce na HRC 58-63
  • ergonomická rukojeť z kvalitního kanadského bukového dřeva
Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii. Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.

Příslušenství

    2 dalších produktů ve stejné kategorii: