Sada dlát s bukovou rukojetí, 4 kusy

MB - 8812420

Nový produkt

Sada dlát s kvalitní bukovou rukojetí. Perfektní pomocník při práci v dílně. Kvalitní český výrobek.

Více informací

808 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Sada dlát s kvalitní bukovou rukojetí. Perfektní pomocník při práci v dílně. Kvalitní český výrobek.

  • úderová plocha s kovovým kroužkem, který zvyšuje její pevnost
  • čepel kovaná z vysoce legované CrV oceli tvrzená po celé délce na HRC 58-63
  • ergonomická rukojeť z kvalitního kanadského bukového dřeva
  • sada obsahuje dláta s šířkou čepele: 6, 12, 20 a 25 mm

Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii. Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.

Příslušenství

    2 dalších produktů ve stejné kategorii: