Žákovský mikroskop 40x-400x

CX-2003500*

Nový produkt

Žákovský mikroskop je kvalitní didaktický nástroj navržený speciálně pro výuku, který nabízí zvětšení 40x-400x, otočný tubus o 360°, LED osvětlení a robustní hliníkový stativ. Tento mikroskop zajišťuje trvalou kvalitu a je ideální pro detailní a pohodlné pozorování různých vzorků.

Více informací

3 200 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Hmotnost1,6 kg

Více informací

Vstupte do fascinujícího světa vědy a poznání se žákovským mikroskopem 40x-400x v kvalitě LabGear®. Tento didaktický přístroj je navržený speciálně pro výuku, a díky jeho kvalitnímu provedení a inovativním funkcím se stane nepostradatelným nástrojem v učebně či domácí laboratoři.


Mikroskopy v kvalitě LabGear® jsou známé svou spolehlivostí a dlouhou životností. Každý mikroskop prochází přísnými kontrolami jakosti a neustálým vývojem, což vám zaručuje trvalou kvalitu výrobku. Pevný stativ z hliníkové slitiny poskytuje stabilitu a odolnost, kterou oceníte při každodenním používání.


S rozsahem zvětšení 40x-400x umožňuje tento mikroskop detailní pohled na různé vzorky. K dispozici jsou objektivy 4x, 10x a 40x, které nabízejí širokou škálu možností pozorování. Ergonomický design s úhlem vhledu 45° zajišťuje pohodlné pozorování, zatímco otočný tubus o 360° umožňuje snadné sdílení pohledu mezi více uživateli. Vestavěné LED osvětlení poskytuje jasné a rovnoměrné osvětlení vzorků, což je klíčové pro kvalitní mikroskopická pozorování.


Žákovský mikroskop je vynikajícím nástrojem pro školy a vzdělávací instituce. Jeho robustní konstrukce, snadné ovládání a kvalitní optické vlastnosti umožňují studentům snadno pochopit základy mikroskopie a vědeckého pozorování. Obohaťte výuku přírodních věd a rozšiřte obzory svých studentů s tímto žákovským mikroskopem, který poskytuje vše, co potřebujete pro detailní a jasné mikroskopické pozorování, a zároveň zajišťuje trvalou kvalitu a spolehlivost.  Produkty označené logem LabGear byly speciálně vybrány a testovány pro potřeby výuky.


Technické údaje:

 • Zvětšení: 40-400x
 • Úhel vhledu 45°
 • Tubus otočný o 360°
 • LED osvětlení
 • Kondenzorová čočka
 • Kruhové clony
 • Stolek 90 x 90 mm
 • Stativ z hliníkové slitiny
 • Zaostřovací knoflíky pro hrubé zaostření na obou stranách
 • 3násobná revolverová hlava
 • Širokoúhlý okulár 10x
 • Zajištěno šroubem
 • Objektivy: 4x, 10x, 40x
 • 40x s ochranou preparátu
 • Ochranný obal
 • Polystyrénová krabice
 • napájení ze zásuvky nebo 3 ks AA baterie 

Příslušenství

  20 dalších produktů ve stejné kategorii: