Svěrák otočný multifunkční, 125 mm, 15 kg Zobrazit větší

Svěrák otočný multifunkční, 125 mm, 15 kg

MB - 8812630

Nový produkt

Svěrák s kovadlinou 125 mm, 15 kg, čelisti tvrzené na HRC 48-52.

Více informací

5 128 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Svěrák s kovadlinou 125 mm, 15 kg, čelisti tvrzené na HRC 48-52.
  • masivní svěrák z kvalitní litiny, jehož tělo a pohyblivé rameno odlité každé z jednoho kusu zaručuje velkou odolnost a pevnost
  • otočná základna (360°)
  • speciální čelist pro upnutí trubek o max. průměru 60mm
Doplňující parametr:
Rozevření 125 mm, upínací síla 16 kN

Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii. Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.

Příslušenství

    7 dalších produktů ve stejné kategorii: