Kladivo, sklolaminátová násada, více variant Zobrazit větší

Kladivo, sklolaminátová násada, více variant

Nový produkt

Kladivo se sklolaminátovou násadou nabízíme ve variantách 100 g, 200 g, 300 g, 500 g, 800 g, 1.000 g, 1.500 g, 2.000 g. Perfektní pomocník při práci v dílně.

Více informací

265 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Kladivo s dřevěnou násadou nabízíme ve variantách 100 g, 200 g, 300 g, 500 g, 800 g, 1.000 g, 1.500 g, 2.000 g. Perfektní pomocník při práci v dílně.

  • sklolaminátová násada lépe tlumí nárazy
  • protiskluzová úprava rukojeti s rozšířením na konci proti vyklouznutí
  • kovaná hlava z kvalitní uhlíkové oceli
Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii. Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.

Příslušenství

    10 dalších produktů ve stejné kategorii: