Učitelská katedra HUBERT bez zásuvky

Nový produkt

Učitelská katedra z designové řady HUBERT.

Více informací

3 - 6 týdnů

3 159 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Konstrukce katedry je tvořena plochoooválovými profily o průřezu 30 x 50 mm a 20 x 40 mm, které jsou opatřeny vypalovanou práškovou barvou (komaxit) dle vzorníku RAL. Nohy katedry jsou osazeny plastovými kluzáky, které zabraňují poškození podlahy a na přání mohou být osazeny ještě rektifikačními patkami ke kompenzaci případných nerovností podlahy. Deska katedry HUBERT o rozměrech 130 x 65 cm má standardně tloušťku 18 m, můžeme ji však dodat i s deskou tl. 25 mm. Co se týče dřevěného dekoru LTD částí katedry, ve standardním provedení je katedra dodávána v bukovém dekoru, případně javorovém, šedém či bílém.

Odstíny kovovýck konstrukcí školního nábytku SKOLATO

Vzorník dekorů LTD školní nábytek SKOLATO

Příslušenství

27 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: