Designová židle PACT - skládací + vozík, sada 14 kusů

Nový produkt

Designová židle eloxovaného hliníku nabízí spojení funkčnosti, lehkosti a elegance a je ideální volbou pro každého, kdo hledá praktický a stylový nábytek pro svůj domov nebo zahradu.

ZVÝHODNĚÁ SADA 14 KUSŮ + VOZÍK.

Více informací

38 995 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

SKLÁDACÍ ŽIDLE

Moderní a funkční skládací židli vyrobená z technického polymeru, která je ideální volbou pro ty, kdo vyhledávají praktičnost a pohodlí. Tato židle je konstruována s ohledem na lehkost a odolnost, přičemž nohy jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku, což zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Jedním z hlavních benefitů této židle je její všestrannost a snadná manipulace. Díky lehké konstrukci a skládacímu mechanismu lze židli snadno složit a přenášet bez ztráty komfortu. Navíc ve složeném stavu zabírá pouhých 35 mm, což z ní činí ideálního společníka pro cesty a skladování v omezených prostorech.


Tato židle je vhodná pro široké spektrum použití, ať už jde o interiéry či exteriéry. Díky své odolnosti vůči povětrnostním podmínkám je ideální pro použití venku, jako jsou terasy, zahrady nebo altány. Zároveň je však dostatečně elegantní a stylová, aby se hodila i do moderních interiérů, jako jsou obývací pokoje, kuchyně nebo kanceláře.   Možnost vnitřního i venkovního použití.

   Velký výběr barev.


Vlastnosti:

 • moderní a funkční skládací židle vyrobená z technického polymeru
 • ideální volba pro praktičnost a pohodlí
 • lehkost a odolnost konstrukce
 • nohy vyrobeny z eloxovaného hliníku zajišťují stabilitu a dlouhou životnost
 • všestrannost a snadná manipulace
 • lehká konstrukce a skládací mechanismus umožňují snadné složení a přenášení
 • ve složeném stavu zabírá pouhých 35 mm
 • vhodná pro interiéry i exteriéry
 • odolná vůči povětrnostním podmínkám
 • ideální pro terasy, zahrady, altány, obývací pokoje, kuchyně a kanceláře

Vzorník barev

TRANSPORTNÍ VOZÍK

Tento transportní vozík je navržen tak, aby snadno a bez námahy přemisťoval skládací židle Impact. Ať už organizujete událost, konferenci nebo potřebujete rychle a efektivně přesunout židle z jednoho místa na druhé, tento vozík vám bude neocenitelným pomocníkem.


S kapacitou pro 14 skládacích židlí Impact je tento vozík ideální pro využití ve školách, kancelářích, konferenčních sálech nebo jiných místnostech, kde je potřeba často manipulovat s nábytkem. Jeho robustní konstrukce a spolehlivé kolečka zajišťují snadné a plynulé pohyby i při plné zátěži. Díky pochromovanému povrchu je tento vozík nejen funkční, ale i stylový a odolný vůči poškrábání a opotřebení. Představte si, jak elegantně bude tento vozík vypadat ve vaší kanceláři nebo konferenčním sále, zatímco vám usnadní práci při manipulaci se židlemi.Vlastnosti:

 • transportní vozík je navržen pro snadný přesun židlí Impact
 • kapacita pro čtrnáct skládacích židlí Impact
 • ideální pro využití ve školách, kancelářích, konferenčních sálech nebo jiných místnostech
 • robustní konstrukce
 • spolehlivá kolečka pro snadnou manipulaci
 • pochromovaný povrch odolný vůči poškrábání a opotřebení

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii: