Skládací přenosný stůl do víceúčelové učebny ALEX

Nový produkt

Vysoce odolný skládací a přenosný stůl, vhodný do víceúčelových učeben či veřejných prostor. Při jeho navrhování byl kladen důraz na odolnost a vysokou nosnost. Téměř nezničitelný školní stůl s nosností až 500 kg po složení nezabere téměř žádný prostor, můžete ho pohodlně převážet pomocí vozíku.


Více informací

3-6 týdnů

4 990 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

  • 760 mm
  • 635 mm
  • 584 mm

Více informací

Hrany stolu a mimořádně pevná konstrukce jsou vyrobené z hliníku, rohy PUR. Stůl je tedy opravdu lehký a snadno se přesouvá. Ve složeném stavu má stůl hloubku 85 mm, váží podle rozměru od 6,5 kg do 12,35 kg. Ke stolům si můžete dokoupit praktický vozík.

Skládací stůl ALEX nabízíme v mnoha rozměrech, barvách a výškách dle norem ČSN. To vše si můžete zvolit po pravé straně v konfigurátoru produktu.

Vybavení venkovní učebny je pro Vaší školu jistě velká investice, proto jsme pro Vás připravili krátký shrnující text, ve kterém hovoříme o použitých materiálech, o rozdílech v námi nabízeném nábytku a jeho skotečné odolnosti. Tento shrnující text si můžete přečíst ZDE

Školní stůl ALEX - zátěžový test

Příslušenství

23 dalších produktů ve stejné kategorii: