Skládací stůl ALEX

Nový produkt

Vysoce odolný skládací a přenosný stůl, vhodný do víceúčelových učeben či veřejných prostor. Při jeho navrhování byl kladen důraz na odolnost a vysokou nosnost. Téměř nezničitelný školní stůl s nosností až 500 kg po složení nezabere téměř žádný prostor, můžete ho pohodlně převážet pomocí vozíku.


Více informací

3-6 týdnů

4 990 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

 • 584 mm
 • 635 mm
 • 700 mm
 • 760 mm

Více informací

Lehký skládací stůl Alex zaručuje flexibilitu a odolnost v nejnáročnějších podmínkách. Navržen je pro školy, společenské místnosti a volnočasová centra. Hrany stolu a mimořádně pevná konstrukce jsou vyrobené z hliníku, rohy PUR. Stůl je tedy opravdu lehký a snadno se přesouvá. Ve složeném stavu má stůl hloubku 85 mm, váží podle rozměru od 6,5 kg do 12,35 kg. Ke stolům si můžete dokoupit praktický vozík.

Skládací stůl ALEX nabízíme v mnoha rozměrech, barvách a výškách dle norem ČSN. To vše si můžete zvolit po pravé straně v konfigurátoru produktu.

Vlastnosti:

 • pevný hliníkový rám - přesto velice lehký stůl
 • snadno čistitelný
 • šest výšek pro všechny věkové skupiny (délka 915 mm není k dispozici u výšky 760 mm)
 • bezkonkurenční výběr délek a šířek pro splnění individuálních požadavků
 • jednoduchý a bezpečný skládací mechanismus
 • složení do hloubky 85 mm
 • váží od 6,5 kg do 12,35 kg
 • nosnost 500 kg
 • 100% recyklovatelný rám
 • splňuje požadavky dle normy ČSN EN 1729.1

Informace na výškovnici uvedeny v mm.

Vybavení venkovní učebny je pro Vaší školu jistě velká investice, proto jsme pro Vás připravili krátký shrnující text, ve kterém hovoříme o použitých materiálech, o rozdílech v námi nabízeném nábytku a jeho skotečné odolnosti. Tento shrnující text si můžete přečíst ZDE

Školní stůl ALEX - zátěžový test

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: