Židle posuvná s kolečky nebo kluzáky ALEX

Nový produkt

Dílenská židle s bukovou překližkou s nastavitelnou výškou opěráku a hloubkou sedáku.

Více informací

1-2 týdny

2 999 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Nosnost130 kg (chrom 150 kg)

Více informací

Představte si pracovní místo, kde každý detail je navržen s ohledem na pohodlí a efektivitu. Dílenská židle s bukovou překližkou je právě takovým prvkem, který promění každou dílnu v oázu komfortu a produktivity. Nastavitelný úhel opěráku a možnost nastavení výšky a hloubky sedáku zajišťují, že tato židle je přizpůsobena přesně vašim individuálním potřebám. Bez ohledu na to, zda pracujete v dílně, v garáži nebo ve výrobním prostoru, tato židle se stane vaším spolehlivým pomocníkem.


S bukovou překližkou poskytuje židle nejenom pevnost, ale také příjemný pocit přirozenosti a kvality. Přírodní dřevo je nejenom esteticky příjemné, ale také odolné vůči nárokům každodenního používání. Plynový píst zajišťuje snadnou a plynulou úpravu výšky židle, což umožní rychle a efektivně přizpůsobit ji aktuálním potřebám. Tato funkce je neocenitelná při práci na různých projektech a umožní optimální ergonomické podmínky pro dlouhé hodiny práce.Vlastnosti:

  • dílenská židle
  • buková překližka
  • nastavitelný úhel opěráku
  • nastavitelná výška opěráku a hloubka sedáku

Příslušenství

16 dalších produktů ve stejné kategorii: