Variabilní učebna 15x EN CORE + 15x ONE

Nový produkt

Zvýhodněná sada prémiového vybavení do školních učeben. Sada variabilní učebny se skládá z 15 kusů stolů EN CORE a 15 kusů ergonomických školních židlí ONE. Tuto kompletní učebna je vhodná do exteriéru i interiéru.

Více informací

70 505 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Zvýhodněná sada školního nábytku pro vytvoření variabilní učebny nebo venkovní učebny se skládá z 15 kusů jednodílných stolů EN CORE a 15 kusů ergonomických židlí ONE. Variabilní školní učebny jsou jako stvořené pro inovativní a moderní výuku. 

STŮL EN CORE

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

 • dostupný v 6 velikostech
 • stohovatelný po 15 kusech
 • odpovídá normě EN1729.1 a 2
 • snadno přemístitelný díky hmotnosti 6 kg
 • 100% recyklovatelný
 • vnitřní i venkovní použití
 • záruka 10 let
 • snadno se čistí
 • snadno zacvakávací prostor na psací potřeby
 • konektor k propojení stolů
 • vyrobeno ve Velké Británii

MOŽNOST ROZŠÍŘENÍ V KONFIGURACI PO PRAVÉ STRANĚ: 

 • 14x spojovník - možnost propojení stolů mezi s sebou
 • 15x úložný box
 • 30x zásobník na psací potřeby - 2 kusy pro jeden stůl

VYTVOŘTE DOKONALÝ ŠKOLNÍ STŮL

NABÍZEN VE ČTYŘECH BARVÁCH

Staráme se o životní prostředí a neustále inovujeme a snižujeme tak dopady na svět. Stůl CORE je vyrobený ze 100% recyklovatelného polypropylenu a pomáhá nám všem snížit naši uhlíkovou stopu.

PROSTOR NA PSACÍ POTŘEBY

SCHOPNOST PROPOJENÍ STOLŮ

Díky konektorům snadno propojíte stoly CORE mezi sebou a podpoříte tak dynamické učení v měnících se prostředích. Lze používat různé varianty a kombinace pro přizpůsobení učeben preferovaným výukovým technikám.

TRANSPORTNÍ VOZÍK

Vozík pro uskladnění a pohodlný převoz až 12 jednodílných stolů EN CORE. Stoly lze stohovat až do výšky 2 metrů.

ODKLÁDACÍ POLYPROPYLENOVÝ BOX

Praktický polypropylenový box vhodný jako doplňující příslušenství pro školní jednodílné stoly CORE.

 • možnost přidání výsuvného polypropylenového boxu ke stolům EN CORE
 • vnitřní i venkovní použití
 • dostupné ve velikostech A4 a A3

ŽIDLE ONE

Žákovská židle ONE je šetrná k životnímu prostředí - je 100% recyklovatelná. Zadní nohy zabraňují žákům v houpání, sedák i opěrka jsou ergonomicky tvarované. Školní židle je stohovatelná po 21 kusech a v nabídce máme také vozík na 21 ks židlí. Nosnost školní židle ONE je 150 kg. Školní židli ONE nabízíme v mnoha velikostech a barvách, které si můžete vybrat po pravé straně v konfigurátoru produktu. Židle je lehká, váží podle velikosti od 1,6 kg do 3,5 kg. Židle ONE je skvělou variantou pro vybavení jídelen, tříd, venkovních učeben, snadno se přenáší a svou odolností Vás učaruje. Školní židle ONE je vhodná do interiéru i exteriéru.

Upozornění: Židle v černé barvě je dostupná pouze ve velikosti 6.

TRANSPORTNÍ VOZÍK (volitelné příslušenství)

Vozík pro uskladnění a pohodlný převoz až 30 židlí ONE.

Příslušenství

  30 dalších produktů ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: