Dětský stan hrací stan SEAWORLD

HW - 85112*

Nový produkt

Krásný dětský stan v zelenkavé barvě vhodný pro rozvoj dětské kreativity a fantazie. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

3 099 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška140 cm
Průměr115 cm

Více informací

Dětský stan je jako malý svět plný možností, kde se děti mohou stát kreativními průzkumníky. Stan nabízí nejenom pohodlí a bezpečí, ale také prostor pro neomezenou zábavu a fantazii. Tento kouzelný herní stan pro děti zaujme svým roztomilým designem a mnoha možnostmi využití. Díky okénku na boku mají děti stále přehled o dění venku, zatímco pohodlná podložka umožňuje i relaxaci a hraní na zemi. Co dnes je pevnost pro dobrodružné piráty, zítra se může proměnit v pohádkový zámek pro princezny. Dětský stan dětem otevírá dveře do světa fantazie, kde mohou převzít různé role a uprchnout z každodenní reality.


Herní stan je vyroben z kvalitní 100% bavlny a je navržen v moderním designu v jemných zelenkavých tónech, které dětem poskytují příjemné a uklidňující prostředí.   Vhodné pro děti od 3 let.


Vlastnosti:

  • stan vyroben z kvalitní 100% bavlny
  • lze snadno sestavit pomocí sklolaminátových tyčí
  • díky polstrované protiskluzové podložce je stan opravdu pohodlný
  • polštáře nejsou součástí balení

Příslušenství

8 dalších produktů ve stejné kategorii: