Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Skříně a police

Zde si můžete vybrat skříně, skříňky, police, odkládací boxy a mnoho dalšího pro Vaši školku. Pokud by Vás nezaujalo nic z naší široké nabídky dekorů, barev a a tvarů pošlete nám Vaši představu na email skolato@skolato.cz a my Vám ji rádi zhmotníme. Jsme výrobci nábytku pro školy a školky a zakázková výroba je náš denní chléb.

Zde si můžete vybrat skříně, skříňky, police, odkládací boxy a mnoho dalšího pro Vaši školku. Pokud by Vás nezaujalo nic z naší široké nabídky dekorů, barev a a tvarů pošlete nám Vaši představu na email skolato@skolato.cz a my Vám ji rádi zhmotníme. Jsme výrobci nábytku pro školy a školky a zakázková výroba je náš denní chléb.

Zobrazit

Skříně a police Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek