Poštovní distribuční skříňka

HW-7503*

Nový produkt

Perfektní dřevěná poštovní schránka vyrobená ze dřeva vhodná pro školky i školy.

Více informací

2 599 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška45,5 cm
Šířka19,5 cm
Hloubka26 cm

Více informací

Tato poštovní skříňka je skvělá nejen pro školní třídu, ale i pro mateřskou školku nebo do dětských pokojíčků. S 6 přihrádkami a možností rozšíření v libovolném směru nabízí nepřeberné možnosti použití. Díky jedinečnému systému zámků je každá přihrádka bezpečně uzavřena a každý klíč sedí pouze do svého zámku. Každý zámek má navíc dva klíče, takže můžete být klidní, že nikdo jiný než vy a vámi vybraní lidé se k obsahu přihrádek nedostanou.


Přihrádky jsou navíc snadno identifikovatelné díky samolepicím držákům na jména, které lze jednoduše vyměnit. Velikost přihrádek je ideální pro standardní formát A5. Tato poštovní stanice je nejen praktická, ale také esteticky pěkná a skvěle zapadne do každého prostoru.Vlastnosti:

  • jedna skříňka se šesti přihrádkami
  • každá přihrádka se 2 klíči a samolepicími jmenovkami
  • vyrobena z přírodní překližky

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: