Židle MIA CANTILEVER

Nový produkt

Víceúčelová školní židle vyrobená z kvalitního polypropylenu s kovovou, pružnou, robustní konstrukcí. Židle je vyráběna ve velikosti 6 a nabízena v šesti barevných provedeních. Vyhovuje normě ČSN EN 1729-1.

Více informací

2 270 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Hmotnost6,60 kg

Více informací

Víceúčelová žákovská židle Mia Ellen je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu, díky čemuž je snadno omyvatelná a tedy dokonale hygienická. Židle je vhodná do škol a vzdělávacích center. Nabízí pohodlné ergonomické sedadlo, které zaručuje zdravé sezení a lehce zakřivené opěradlo pro dokonalé pohodlí během výuky. Pružná kovová trubková konstrukce o průměru 20 mm v barvě RAL 9006. Židle Mia Cantilever je stohovatelná po 4 kusech a umožňuje tedy snadné uskladnění. Židle je nabízena pouze ve velikosti 6 a vybírat můžete z šesti stylových barevných variant.

Školní židli Mia Ellen je možné doplnit o čalouněný sedák, který je vyrobený z nehořlavého 100% polyesteru. Pro výběr této varianty použijte prosím konfigurátor po pravé straně.

Vzorkovnici naleznete níže.

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii:

    Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: