Židle ErgoStak

Nový produkt

Žákovská židle ErgoStak klade důraz na ergonomii těla. Dětská těla se stále vyvíjí a proto je nutné vytvořit správnou oporu těla. Tato školní židle je výsledkem 12 letého výzkumu a vývoje za použití systémů Actiposture, poskytuje ideální podporu pánve a bederní páteře. Plastové židle dosahují nejlepších výsledků co se odolnosti a ergonomie týče.

Více informací

3-6 týdnů

1 290 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Po pravé straně si můžete zvolit barvu a velikost školní židle ErgoStak v konfigurátoru produktu. Židle je stohovatelná minimálně po 10 kusech, dokoupit si můžete také praktický vozík pro převoz. Nosnost židle je 158 kg a je téměř nezničitelná.

Rozměry židle:

Velikost 5: celková výška 751 mm, šířka 482 mm, hloubka 495 mm, výška sedu 430 mm

Velikost 6: celková výška 781 mm, šířka 482 mm, hloubka 511 mm, výška sedu 460 mm

Minimální odběr židle je 10 ks.

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii:

    Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: