Žákovská židle STELA, čalouněný sedák

Nový produkt

Židle, vyvinuta s důrazem na správné držení celého těla, je vyrobena z nejodolnějšího polypropylenu. Ocelová konstrukce nejvyšší kvality, určená do nejvíce zatěžovaných prostor, jako jsou učebny a jiné veřejné prostory. Židle je stohovatelná.

Židle je navržená a dlouhodobě testovaná odborníky ve Velké Británii. Také z tohoto důvodu poskytujeme záruku 10 let.

Minimální odběr 10 ks

Více informací

2 290 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška76 cm
Výška sedu43 cm

Více informací

Správné držení těla je zásadní pro zdraví a komfort, zejména v prostředí, kde se lidé dlouhodobě pohybují, jako jsou učebny a veřejné prostory. Proto byla vyvinuta židli, která klade důraz na ergonomiiodolnost a bezpečnost, aby poskytovala uživatelům maximální komfort a spolehlivost. Židle je vyrobena z nejodolnějšího polypropylenu a disponuje ocelovou konstrukcí nejvyšší kvality, což zajišťuje její schopnost odolat nejnáročnějším podmínkám použití. Ergonomicky tvarovaný sedák a opěrák jsou navrženy tak, aby podporovaly správné držení těla a minimalizovaly únavu při dlouhodobém sezení.


Výhodou židle je možnost stohování, což usnadňuje skladování a manipulaci. Tato vlastnost je zvláště užitečná v prostředích, kde je potřeba flexibilita a možnost rychlého přemístění nábytku. Díky pečlivému návrhu a dlouhodobému testování odborníky ve Velké Británii poskytujeme na tuto židli záruku až na 10 let. Židle odpovídá normě ČSN EN 1729, což je zárukou splnění nejvyšších standardů bezpečnosti a kvality.


Židle je nabízena v mnoha barvách, abychom vyhověli různým potřebám a designovým preferencím. Židle Stela se čtyřmi nohami a čalouněným sedákem pro učebny a veřejné prostory spojuje kvalitu, pohodlí a bezpečnost. S dlouhou zárukou, certifikací a flexibilními možnostmi výběru je tato židle ideálním řešením pro prostředí, kde je důležité zajistit komfort a spokojenost uživatelů. S důrazem na ergonomii a odolnost je tato židle investicí do pohodlí a zdraví všech, kteří ji používají.


Židle je k dispozici s minimálním odběrem 10 ks, což umožňuje snadnější plánování a nakupování většího množství pro školy a veřejné instituce.Vlastnosti:

 • s čalouněným sedákem pro větší pohodlí
 • pouze ve velikosti 5
 • ergonomicky navržená pro správné držení těla
 • vyrobena z nejodolnějšího polypropylenu
 • ocelová konstrukce nejvyšší kvality
 • určena pro nejvíce zatěžované prostory, jako jsou učebny a veřejné prostory
 • stohovatelná pro snadné skladování
 • navržena a testována odborníky ve Velké Británii
 • splňuje normu ČSN EN 1729
 • široký výběr barev
 • ideální pro učebny a veřejné prostory


  Navržena a testována odborníky ve Velké Británii.

  Splňuje normu ČSN EN 1729.

Norma ČSN EN 1729 je evropská norma, která stanovuje požadavky na ergonomické vlastnosti, rozměry a bezpečnost židlí pro pracovní a vzdělávací účely. Tato norma určuje minimální a maximální rozměry sedadel, včetně výšky sedáku a hloubky sedáku, aby bylo zajištěno správné držení těla a pohodlí při dlouhodobém sezení. Splnění normy ČSN EN 1729 znamená, že židle je navržena tak, aby poskytovala ergonomicky správné sezení a splňovala bezpečnostní požadavky pro použití v pracovních a vzdělávacích prostředích.Vzorník barev


Tabulka velikostí

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii: