Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Série Vavřinec

Nábytek řady VAVŘINEC je moderní sektorový nábytek, který je jednoduchý a zároveň nápaditý. Vyznačuje se vodorovnou orientací vzoru dekoru a úchytek na předních plochách tj. čela zásuvek a dveří. Je vyroben z laminovaných dřevotřískových desek tl. 18 mm vysoké kvality od renomovaných výrobců. Na všech významných hranách je kvalitní 2 mm ABS hran...

Nábytek řady VAVŘINEC je moderní sektorový nábytek, který je jednoduchý a zároveň nápaditý. Vyznačuje se vodorovnou orientací vzoru dekoru a úchytek na předních plochách tj. čela zásuvek a dveří. Je vyroben z laminovaných dřevotřískových desek tl. 18 mm vysoké kvality od renomovaných výrobců. Na všech významných hranách je kvalitní 2 mm ABS hrana odolná proti poškození. Všechny hrany jsou olepeny
polyuretanovým vlhku odolným lepidlem. 

Zobrazit

Série Vavřinec Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek