Interaktivní keramická tabule - nástěnná, na fixy

Nový produkt

Dvouvrstvý keramický povrch e³ nejvyšší kvality. Tento typ povrchu je vhodný pro nejvyšší zatížení, při běžném provozu je téměř nezničitelný, proto Vám na něj dáváme záruku 25 let. Povrch je ideální i pro PROJEKCI. Kompletní balíček vč. montáže i zapojení.

Více informací

1 - 3 týdny

64 008 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška120 cm
Šířka200 cm
Hmotnost24,7 kg + interaktivita

Více informací

Certifikovaný keramický povrch e3 se zárukou 25 let. Rozměr tabulové desky 200 x 120 cm. Ve všech barevných provedeních je tabule magnetická. Široká hliníková polička. 

Tabule:

 • materiál povrchu: keramický e3, magnetický
 • povrch je vhodný pro nejvyšší zatížení, při běžném provozu je téměř nezničitelný
 • rám tabule: eloxovaný hliník v přírodním odstínu, plastové rohy
 • tloušťka tabule 22 mm
 • sendvičová konstrukce – tabule se nekroutí
 • hliníková odkládací polička (délka 107 cm) – možno dodat větší

Interaktivní systém HITACHI. (Volitelně interaktivní dataprojektor VIVITEK / PANASONIC / EPSON, neno systém eBeam).

 • interaktivní tabule s ovládáním dvěma pery
 • držák dataprojektoru
 • dataprojektor
 • svod veškeré kabeláže k přípojnému místu (katedra)
 • tichý a komfortní pojezd
 • možnost ozvučení aktivními reproduktory
 • možnost přídavného modulu pro ovládání prsty

Interaktivní systém eBeam EDGE

eBeam edge je zcela novou interaktivní technologií, která vytvoří klasickou interaktivní tabuli z libovolné, i již existující fixem popisovatelné tabule, doslova během okamžiku. Ve spojení s projektorem a notebookem případně stolním PC získáte plnohodnotnou interaktivní tabuli vhodnou do každé učebny základní nebo střední školy, ale i posluchárny na vysoké škole nebo univerzitě.

eBeam edge oproti předešlým modelům nabízí daleko menší pero s velikostí běžného popisovacího fixu a také nový, menší přijímač s vysoce výkonným hardwarem uvnitř, který je nyní ještě rychlejší a přesnější.

Spolu s eBeam edge je dodáván přehledný a snadno ovladatelný software, který osloví každého kantora a nabídne vše potřebné pro interaktivní výuku. Interaktivní software je plně lokalizován do českého jazyka a není omezen počtem instalací!

Své uplatnění si eBeam našel také ve firemní sféře, kde je hojně využíván na firemních prezentacích nebo školeních především pro integraci do MS PowerPointu, kde mimo ovládání nabízí možnost popisování a kreslení do prezentací během přednesu včetně záznamu provedených poznámek.
Při výběru interaktivní tabule nemusíte váhat nad vhodnou velikostí, to za Vás udělá eBeam. Zvládá libovolnou velikost do úhlopříčky až 3,1 m! Volnost, kterou hledáte, získáte jen s interaktivní tabulí eBeam Projection.

Sada obsahuje

 • Interaktivní přijímač eBeam edge
 • interaktivní pero
 • USB kabel
 • CD se interaktivním SW
 • náhradní hroty do pera
 • 3 připevňovací adaptery
 • bezpečnostní poutko na ruku pro pero
 • AAA baterie

Instalace zdarma:

 • Kompletní instalaci včetně kabeláže k přípojnému místu, zprovoznění systému a zaškolení personálu provedou naši zkušební technici zcela zdarma.

Příslušenství

  30 dalších produktů ve stejné kategorii: