Lavice TRAMO dvoumístná, pevná

Nový produkt

Dvoumístná školní žákovská lavice TRAMO s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu. Jiný dekor desky si můžete zvolit po pravé straně v konfigurátoru produktu.

Více informací

3 - 6 týdnů

2 712 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

  • ostré
  • zaoblené
  • drátěné odkládací koše
  • odkládací deska
  • bez košů / desky
  • NE
  • ANO

Více informací

Dvoumístná žákovská školní lavice TRAMO s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu. Hrany desky jsou chráněny před poškozením odolnou plastovou ABS hranou o síle 2 mm. Kovová kostra je tvořena trubkovým profilem. Po obou stranách lavice nalezne žák praktický odkládací kovový háček na batoh či na aktovku.  Po pravé straně si můžete v konfigurátoru produktu zvolit barvu kovové konstrukce, dekor desky, rektifikační patky k vyrovnání nerovností podlahy a mnoho dalšího.

  • rozměr desky 130 x 50 cm, tloušťka desky 18 mm / volitelně 25 mm
  • deska s odolnou plastovou hranou ABS o síle 2 mm


Příslušenství