400x120 Keramická tabule TRIPTYCH, na pojezdu, bílý střed

Nový produkt

Nerozšířenější trojlistá školní tabule v ČR. Keramický povrch nejvyšší kvality. Tento typ povrchu je vhodný pro nejvyšší zatížení, při běžném provozu je téměř nezničitelný. Tabule je dodávána vč. pojezdu.

Rozměr: 400 x 120 cm

Více informací

1-2 týdny

23 999 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

 • Ano
 • Ne
 • zelená
 • bílá
 • zelená
 • bílá
 • zelená
 • bílá
 • zelená
 • bílá

Parametry

Šířka otevřené tabule400 cm
Šířka zavřené tabule200 cm
Výška tabule120 cm

Více informací

Nerozšířenější školní tabule v ČR. Keramický, magnetický povrch. Rozměr tabulových desek 400 x 120 cm v otevřeném stavu. Ve všech barevných provedeních je tabule magnetická. Velmi tichý chod, značný rozsah posuvu, bezúdržbové provedení.

Provádíme i linkování tabulí - jakýkoliv vzor za 950,- Kč vč. DPH / m2

Tloušťka zdi ideálně 17 cm, pokud tloušťku zdi neznáte, nebo máte ve třídě užší, prosím kontaktujte nás.

Příslušenství

  15 dalších produktů ve stejné kategorii: