Keramická tabule 200x120 cm na pojezdu, zelená Zobrazit větší

Keramická tabule 200x120 cm na pojezdu, zelená

Nový produkt

Školní tabule s keramickým povrchem nejvyšší kvality. Tento typ povrchu je vhodný pro nejvyšší zatížení, při běžném provozu je téměř nezničitelný. Barevné provedení zelená - pro popis křídou. Tabule je dodávána vč. pojezdu, vhodná do menších tříd, do kterých se klasické tabule Triptych nevejdou. 

Rozměr: 200 x 120 cm

Více informací

2 - 5 týdnů

20 110 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

  • Ano
  • Ne

Parametry

Šířka otevřené tabule200 cm
Šířka zavřené tabule200 cm
Výška tabule120 cm

Více informací

Nerozšířenější školní tabule v ČR. Keramický, magnetický povrch. Rozměr tabulových desek 200 x 120 cm. Ve všech barevných provedeních je tabule magnetická. Velmi tichý chod, značný rozsah posuvu, bezúdržbové provedení.

Tloušťka zdi ideálně 17 cm, pokud tloušťku zdi neznáte, nebo máte ve třídě užší, prosím kontaktujte nás.

Příslušenství

    15 dalších produktů ve stejné kategorii: