Siloměr 10 N, hnědý

CX-1091107*

Nový produkt

Siloměr 10 N (hnědý) je spolehlivý a přesný nástroj, který usnadní výuku a experimenty ve fyzice. S jeho pomocí mohou studenti lépe pochopit základní fyzikální principy a učitelé mohou efektivněji demonstrovat teoretické koncepty.

Více informací

260 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Siloměr 10 N je nepostradatelným nástrojem pro každou školní laboratoř. Tento přesný přístroj, navržený pro měření síly, nabízí řadu funkcí, které usnadňují a zpřesňují experimenty a výuku fyziky. Siloměr 10 N je ideální pro demonstrace základních fyzikálních principů, jako je sílatlak a mechanika. Díky jeho přesnosti mohou studenti provádět experimenty s vysokou mírou jistoty a učitelé mohou snadno ilustrovat teoretické koncepty praktickými ukázkami.


Kromě základních funkcí je siloměr vybaven ochranou proti přetížení, což znamená, že je navržen tak, aby vydržel i náročné školní podmínky. Kovový háček a závěsné oko zajišťují, že přístroj lze snadno připevnit a používat v různých experimentálních nastaveních. Ačkoliv je siloměr primárně určen pro školní laboratoře, jeho robustní konstrukce a přesné měření jej činí vhodným i pro použití v dalších oblastech, jako jsou výzkumné laboratoře nebo průmyslové aplikace, kde je třeba měřit menší síly s vysokou přesností.


Logo LabGear® je zárukou kvality a spolehlivosti. Produkty označené tímto logem byly speciálně vybrány a testovány pro potřeby výuky, což znamená, že můžete důvěřovat jejich výkonu a odolnosti.Vlastnosti:

  • se stupnicí v N
  • seřízení nulového bodu
  • háček a závěsné oko z kovu
  • s ochranou proti přetížení

Parametry:

  • délka při nulovém zatížení (cca. 26 cm - mezi body, ve kterých působí síly),
  • zdvih: cca. 50 mm

  Produkty označené logem LabGear byly speciálně vybrány a testovány pro potřeby výuky.

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: