Přesné závaží 2 g Zobrazit větší

Přesné závaží 2 g

CX-2001071*

Nový produkt

Přesné závaží 2 g z leštěné mosazi je klíčovým prvkem v laboratořích, kde se vyžaduje přesné měření hmotnosti. S širokou hlavou pro snadnou manipulaci a třídou přesnosti M3 podle standardu OIML poskytuje spolehlivé výsledky ve výuce chemie i fyziky.

Více informací

265 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Přesné závaží 2 g je nepostradatelným prvkem všude, kde se vyžaduje přesné měření hmotnosti. Toto závaží s širokou hlavou z leštěné mosazi je navrženo tak, aby usnadňovalo manipulaci a zajistilo přesné výsledky.

Závaží je vyrobeno z kvalitní leštěné mosazi, což zajišťuje jeho odolnost a dlouhou životnost. Díky široké hlavě je manipulace s závažím snadná a pohodlná, což minimalizuje riziko nepřesností při vážení. 


Závaží 2 g je klasifikováno jako třída přesnosti M3 dle standardu OIML. Tato klasifikace zaručuje, že závaží splňuje přísné standardy pro přesnost a spolehlivost měření. Jeho robustní konstrukce a precizní design zajišťují, že poskytuje spolehlivé výsledky při každém použití.


   Třída přesnosti váhy M3 podle standardu OIML.


Vlastnosti:

  • přesné závaží 2 g
  • z leštěné mosazi
  • široká hlava pro jednoduchou manipulaci
  • třída přesnosti M3 dle standardu OIML

OIML třída M3 je klasifikace váhy podle standardů Mezinárodní organizace pro legální metrologii (OIML). Tato třída označuje váhy s nižší přesností, které jsou obvykle používány v průmyslových prostředích, kde není vyžadována extrémní přesnost měření.

Příslušenství

    14 dalších produktů ve stejné kategorii: