Sada závaží s háčky, 500 g

CX-2002024*

Nový produkt

Závaží s háčky v kvalitě LabGear® nabízí kompletní sadu 11 kusů s celkovou hmotností 500 g, ideální pro přesné laboratorní práce. Každé závaží je navrženo pro konzistentní výsledky a snadnou manipulaci díky praktickým háčkům, přinášejícím maximální efektivitu ve vaší výzkumné práci.

Více informací

2 220 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Závaží s háčky v kvalitě LabGear® obsahuje v kompletní sadě 11 kusů o celkové hmotnosti 500 g. Tato kvalitní výbava je navržena speciálně pro laboratorní práce, kde přesnost a spolehlivost jsou klíčové. Každé závaží je vyrobeno s důrazem na detail, aby poskytovalo konzistentní výsledky při měřeních. Díky praktickým háčkům je snadné je upevnit k různým zařízením a usnadnit tak manipulaci během experimentů.


  Produkty označené logem LabGear byly speciálně vybrány a testovány pro potřeby výuky.


Vlastnosti:

 • závaží s háčky v kvalitě LabGear®
 • kompletní sada 11 kusů
 • celková hmotnost 500 g
 • navrženo pro laboratorní práce
 • důraz na přesnost a spolehlivost
 • praktické háčky pro snadnou manipulaci

Rozsah dodávky:

 • 1× 200 g
 • 2× 100 g
 • 1× 50 g
 • 1× 20g
 • 2× 10 g
 • 1× 5 g
 • 2× 2g
 • 1× 1g

Příslušenství

  14 dalších produktů ve stejné kategorii: