Žebřiny SIMPLE, 250 x 90 cm Zobrazit větší

Hrazda na žebřiny, kovová

JI-3-10119*

Nový produkt

Kovová hrazda na žebřiny je určena pro všeobecná rozvojová, nápravná a rehabilitační cvičení, které posilují svaly ramenního kloubu, břišní svaly a protahují mezičlánkové klouby. Je vyrobena z lepeného bukového dřeva vyztuženého ocelí, má pohyblivá ramena pro nastavení výšky a vzdálenosti, a splňuje normu PN-EN 913.

Více informací

6 299 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Hmotnost7 kg
Nosnost120 kg
Rozměr10 × 90 × 115 cm

Více informací

Hrazda je skvělý doplněk a je navržena pro všeobecná rozvojová, nápravná a rehabilitační cvičení, které pomáhají posílit svaly ramenního kloubu, břišní svaly a protáhnout mezičlánkové klouby. Hrazda je vyrobena z kvalitních materiálů, což zajišťuje její dlouhou životnost a bezpečnost při cvičení. Tyč s průměrem 30 mm je z lepeného bukového dřeva, které je uvnitř vyztužené ocelovou tyčí. Tato kombinace materiálů poskytuje optimální pevnost a stabilitu při cvičení, což je klíčové pro efektivní a bezpečný trénink.


Jednou z hlavních předností této hrazdy je její flexibilita. Pohyblivá ramena umožňují snadné nastavení výšky a vzdálenosti od žebříku, což umožňuje přizpůsobit hrazdu různým typům cvičení a uživatelům různých výšek. Délka ramen L1 je 1000 mm a L2 je 740 mm, což poskytuje dostatek prostoru pro různé tréninkové pozice.


Hrazdu lze snadno instalovat na 90 cm široké žebřiny s příčkami o tloušťce až 32 mm a výšce až 42 mm, bez ohledu na rozteče mezi příčkami. Maximální vzdálenost tyče od příčky žebříku, při vodorovné poloze tyče vzhledem k příčce, na které je namontováno horní rameno, je 750 mm. Tato flexibilita umožňuje snadnou instalaci a použití na různých typech žebřin.


Tato kovová hrazda na žebřiny je skvělým nástrojem pro rozvoj síly a flexibility. Umožňuje provádět širokou škálu cviků, které mohou zahrnovat shyby, visení, protahování a další posilovací cvičení. Je ideální pro všeobecný rozvoj tělesné kondice, nápravná a rehabilitační cvičení. Kovová hrazda na žebřiny je všestranným a kvalitním doplňkem pro vaši domácí posilovnu. Její robustní konstrukce, flexibilní nastavení a snadná instalace ji činí ideálním nástrojem pro komplexní trénink.    Splňuje normu PN-EN 913. 

Norma EN 913 je evropský standard, který stanovuje požadavky na bezpečnost a kvalitu žebřin. Tento standard určuje specifikace pro konstrukci, materiály a testovací postupy, které musí být splněny, aby byly žebřiny považovány za bezpečné a vhodné pro použití ve fitness centrech, tělocvičnách nebo domácích posilovnách.


Vlastnosti:

  • hrazda je určena pro všeobecná rozvojová, nápravná a rehabilitační cvičení
  • posiluje svaly ramenního kloubu, břišní svaly a protahuje mezičlánkové klouby
  • tyč Ø 30 mm z lepeného bukového dřeva, uvnitř vyztužená ocelovou tyčí
  • pohyblivá ramena umožňují nastavení výšky a vzdálenosti od žebříku
  • délka ramen L1 je 1000 mm, L2 je 740 mm
  • lze instalovat na 90 cm široké žebřiny s příčkami o tloušťce až 32 mm a výšce až 42 mm s libovolnými roztečemi
  • maximální vzdálenost tyče od příčky žebříku při vodorovné poloze je 750 mm
  • splňuje normu PN-EN 913

Příslušenství

    4 dalších produktů ve stejné kategorii: