Žebřiny SIMPLE, 250 x 90 cm Zobrazit větší

Žebřiny DUO, 300 x 180 cm

JI - 3-10123

Nový produkt

Bytelné školní žebřiny z bukového dřeva. 300 x 180 cm.

Více informací

20 112 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška300 cm
Šířka180 cm

Více informací

Bytelné školní žebřiny z bukového dřeva. Celkový počet příček je 15 a do bočnic se upevní pomocí šroubů. 2 horní příčky jsou vhodné k připevnění posilovacích doplňků (závěsná hrazda, multitrainer, gumový expandér a pás, inverzní boty). Povrch žebřin je chráněn speciálním lakem se zvýšenou odolností proti vlhkosti, potu a oděru. 2 vrstvy ekologického, zdravotně nezávadného, bezbarvého laku a pevná konstrukce zaručuje stabilitu a vysokou odolnost proti poškození. Splňují požadavky normy EN ČSN 12346

Precizní zpracování a maximální nosnost 130 kg / 1 příčka zajišťuje vysoký stupeň bezpečnosti.

Žebřiny jsou velmi žádané a preferované cvičební pomůcky. Vyrábí se v několika variantách, které se liší kvalitou použitého materiálu, velikostí a způsobem uchycení. Dřevěné žebřiny patří mezi nejprodávanější, oblíbené do školních tělocvičen, multifunkčních sportovních hal i do bytových interiérů kde působí příjemně a jsou nenáročné na údržbu. Bukové dřevo je kompaktní, odolné a patří mezi nejpružnější přírodní materiál. Povrchová úprava speciálním certifikovaným lakem bez zápachu a nežádoucích zdravotních vlivů, zaručuje pevnost ale pružnost a splňuje vysoké nároky. V rámci úrazu nebo prevence onemocnění nejen páteře jsou žebřiny základní cvičební vybavení, které poskytuje variabilitu využití pro celé tělo. Od komplexního posílení svalů břicha, zad, hýždí, dolních i horních končetin až po strečink.

Technický popis:

  • prvotřídní bukové dřevo
  • pevnost a odolnost
  • 2x lakovaný povrch (bezbarvý, bez zápachu, velmi odolný)
  • snadná údržba
  • jednoduchá a rychlá montáž

Rozměry (VxŠ): 300 x 180 cm

Příslušenství

    4 dalších produktů ve stejné kategorii: