Žebřiny SIMPLE, 250 x 90 cm Zobrazit větší

Žebřiny SIMPLE, 300 x 90 cm

JI-3-10121*

Nový produkt

Žebřiny SIMPLE jsou kvalitní a bezpečným cvičebním nástrojem s oválnými příčkami z překližky, vhodným pro domácí i profesionální využití. Dodávané s montážní sadou a splňující normu EN 913, představují žebřiny SIMPLE ideální volbu pro rozvoj síly a flexibility.

Více informací

11 925 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška300 cm
Šířka90 cm
Hmotnost24 kg

Více informací

Žebřiny jsou velmi žádané a preferované cvičební pomůcky. Vyrábí se v několika variantách, které se liší kvalitou použitého materiálu, velikostí a způsobem uchycení. Dřevěné žebřiny patří mezi nejprodávanější, oblíbené do školních tělocvičen, multifunkčních sportovních hal i do bytových interiérů kde působí příjemně a jsou nenáročné na údržbu. V rámci úrazu nebo prevence onemocnění nejen páteře jsou žebřiny základní cvičební vybavení, které poskytuje variabilitu využití pro celé tělo. Od komplexního posílení svalů břicha, zad, hýždí, dolních i horních končetin až po strečink.


Žebřiny jsou nezbytným nástrojem pro rozvoj síly, flexibility a koordinace. Pokud hledáte spolehlivé a efektivní žebřiny pro cvičební potřeby, představujeme vám žebřiny SIMPLE, které kombinují jednoduchý design s vysokou kvalitou a bezpečností. Tyto žebřiny jsou navrženy tak, aby uspokojily potřeby jak domácích sportovců, tak profesionálních gymnastů ve fitness centrech.


Žebřiny SIMPLE mají rozměry 300 x 90 cm, což poskytuje dostatečný prostor pro různé cvičební aktivity. Jedna cvičební plocha o rozměrech 3 x 0,9 m je dostatečně prostorná pro pohodlné a bezpečné provádění cvičení. Oválné příčky žebřin jsou vyrobeny z kvalitní překližky o rozměrech 30 × 40 mm, což zajišťuje pevnost a stabilitu. Tento materiál je odolný a snadno se udržuje, což zajišťuje dlouhou životnost žebřin. S hmotností 24 kg jsou žebřiny SIMPLE dostatečně stabilní, aby poskytovaly bezpečnou podporu během cvičení, ale zároveň dost lehké na snadnou manipulaci a přemístění.


Žebřiny SIMPLE jsou dodávány včetně montážní sady, která zahrnuje veškeré potřebné příslušenství pro rychlou a snadnou instalaci. Splňují normu EN 913, což znamená, že jsou vyrobeny a testovány podle přísných bezpečnostních standardů. S certifikátem shody můžete mít jistotu, že žebřiny SIMPLE jsou bezpečné a vhodné pro použití ve fitness centrech i domácím prostředí.


Bytelné školní žebřiny z bukového dřeva. Celkový počet příček je 15 a do bočnic se upevní pomocí šroubů. 2 horní příčky jsou vhodné k připevnění posilovacích doplňků (závěsná hrazda, multitrainer, gumový expandér a pás, inverzní boty). Povrch žebřin je chráněn speciálním lakem se zvýšenou odolností proti vlhkosti, potu a oděru. 2 vrstvy ekologického, zdravotně nezávadného, bezbarvého laku a pevná konstrukce zaručuje stabilitu a vysokou odolnost proti poškození.


Žebřiny SIMPLE jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a efektivní žebřiny pro své cvičební potřeby. S jednoduchým designem, vysokou kvalitou a bezpečností splňují žebřiny SIMPLE potřeby jak domácích, tak profesionálních sportovců. Investujte do svého tréninku s žebřinami SIMPLE a posuňte své cvičení na vyšší úroveň.


Precizní zpracování a maximální nosnost 130 kg / 1 příčka zajišťuje vysoký stupeň bezpečnosti.


   Splňuje normu EN 913. 

Norma EN 913 je evropský standard, který stanovuje požadavky na bezpečnost a kvalitu žebřin. Tento standard určuje specifikace pro konstrukci, materiály a testovací postupy, které musí být splněny, aby byly žebřiny považovány za bezpečné a vhodné pro použití ve fitness centrech, tělocvičnách nebo domácích posilovnách.


Montážní sada obsahuje:

 • 6x úhelník
 • 6x hmoždinka
 • 6x šroub - šestihranná hlava
 • 12x hřebík
 • 6x vratový šroub
 • 6x podložka
 • 6x matice
 • 6x podpěrný špalík
 • 12x PVC krytka

Vlastnosti:

 • oválné příčky z překližky o rozměrech 30 × 40 mm
 • jedna cvičební plocha o rozměrech 3 × 0,9 m
 • hmotnost 24 kg
 • rozměry 12 × 92 × 300 cm
 • včetně montážní sady
 • splňuje normu EN 913

Příslušenství

  4 dalších produktů ve stejné kategorii: