Svěrák otočný s kovadlinou, 100 mm, 6,4 kg Zobrazit větší

Svěrák otočný s kovadlinou, 100 mm, 6,4 kg

MB - 8812602

Nový produkt

Svěrák s kovadlinou 100 mm, 6,4 kg, čelisti tvrzené na HRC 50-58.

Více informací

2 710 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Svěrák s kovadlinou 100 mm, 6,4 kg, čelisti tvrzené na HRC 50-58.
  • masivní svěrák z kvalitní litiny, jehož tělo a pohyblivé rameno odlité každé z jednoho kusu zaručuje velkou odolnost a pevnost
  • otočná základna
Doplňující parametr:
Rozevření 70 mm, upínací síla 10 kN

Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii. Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.

Příslušenství

    7 dalších produktů ve stejné kategorii: