Lavice HUBERT jednomístná, výšk. stavitelná

Nový produkt

Jednomístná, výškově stavitelná školní žákovská lavice HUBERT s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu. Jiný dekor desky nebo desku z masivního dřeva si můžete zvolit po pravé straně v konfigurátoru produktu.

Více informací

3 - 6 týdnů

2 264 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Jednomístná žákovská lavice HUBERT s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém nebo javorovém dezénu. Hrany desky jsou chráněny před poškozením odolnou plastovou ABS hranou o síle 2 mm. Kovová kostra je tvořena plochooválovým profilem. Po straně lavice nalezne žák praktický odkládací kovový háček na batoh či na aktovku. Po pravé straně si můžete v konfigurátoru produktu zvolit barvu kovové konstrukce, dekor desky, rektifikační patky k vyrovnání nerovností podlahy a mnoho dalšího.

  • rozměr desky 70 x 50 cm, tloušťka desky 18 / volitelně 25 mm
  • deska s odolnou plastovou hranou ABS o síle 2 mm

Příslušenství

2 dalších produktů ve stejné kategorii: