200 x 100 cm: Školní tabule na pylonech, 3 plochy

Nový produkt

Školní pylonová tabule s  keramickým povrchem e³ Polyvision nejvyšší kvality. Tento typ povrchu je vhodný pro nejvyšší zatížení, při běžném provozu je téměř nezničitelný, proto Vám na něj dáváme záruku 25 let.

Více informací

2 - 5 týdnů

63 392 Kč s DPH

 • Ano
 • Ne

Parametry

Šířka300 cm
Výška tabule120 cm
Výška pylonů300 cm

Více informací

Certifikovaný keramický povrch e3 Polyvision se zárukou 25 let. Rozměr tabulových desek 200 x 100 cm. Ve všech barevných provedeních je tabule magnetická. Hliníkové madlo po celé šířce tabulové desky. Posuv zajištěn pylonovým mechanismem se standartní délkou pylonů 290 cm. Pylonový posuv je velmi komfortní pro žáky i vyučující, má velmi tichý chod, značný rozsah posuvu (při jakékoliv zvolené délce pylonů se tabule pohybuje v rozpětí 10 cm od země po 10 cm od horní hrany pylonů), bezúdržbové provedení. Záruka na pylony 15 let.

Tabulové desky se pohybují na sobě vzájemně nezávisle.

Tabule:

 • materiál povrchu: keramický e3, magnetický
 • povrch je vhodný pro nejvyšší zatížení, při běžném provozu je téměř nezničitelný
 • rám tabule: eloxovaný hliník v přírodním odstínu, plastové rohy
 • tloušťka tabule 22 mm
 • sendvičová konstrukce – tabule se nekroutí
 • hliníková odkládací polička

Pylony:

 • zvedací systém elegantní hliníkové konstrukce
 • výška pylonů je 290 cm (délku možno upravit)
 • komfortního zdvih a spouštění v rozsahu 170 cm

Provádíme i linkování tabulí - 950,- Kč vč. DPH / m2 podle Vašeho přání, nejčastěji však:

 • rozestup mezi linkami 10 cm
 • rozestup mezi linkami 12 cm
 • rozestup mezi linkami 15 cm
 • notová osnova 4 ×
 • čtvercová síť (rastr) 10 × 10 cm

Příslušenství

19 dalších produktů ve stejné kategorii: