Dětské povlečení BÍLÁ ZEBRA, krep

ZS - 202

Nový produkt

Toužíte po spánku jako v bavlnce? Jemný dotyk krepového povlečení si vás získá, protože je velmi hebké a hladké na omak.

Více informací

500 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Krásné krepové povlečení s motivem zvířátek jako je žirafa, zebra, lev nebo papoušek v krásné zelené barvě probudí dětskou fantazii. Povlečení je vhodné nejen pro krásné sny po obědovém spinkání dětí v mateřských školkách, ale i do dětských pokojíčků. Krásné a veselé motivy rozzáří každou postýlku. Zvířátka budou navíc spolehlivě dohlížet na dětské sny během odpočinku. 

Jasné a stálé barvy neztratí na kráse ani po mnoha vypráních. Dětská ložní souprava je vyrobená z prvotřídní 100% bavlny - krepová úprava. Bavlněný krep je dokonale praktický díky své snadné údržbě, jelikož není potřeba žehlit. Povlečení je dokonale měkké, pohodlné, savé, prodyšné a odpovídá hygienickým normám. 

Povlečení lze bez obav prát při teplotě 60°C. Perte po rubové straně.

Zpracování výrobku je na té nejvyšší úrovni. Šijeme na nejmodernějších strojích s českými šičkami, které udržují tradici české kvalitní výroby.

Souprava obsahuje:

  • 1x povlak na polštář: 45 x 60 cm
  • 1x povlak na přikrývku: 135 x 90 cm

Složení:

  • 100% bavlna krep

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: