Dětská kuchyňka BERTA

HW-4820*

Nový produkt

Dětská kuchyňka BERTA pro malé hospodyňky s dřezem, sklokeramickou varnou deskou či troubou. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

5 420 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška93 cm
Šířka70 cm
Hloubka38 cm

Více informací

Tahle nová a promyšlená dětská kuchyňka BERTA má tolik funkcí, že jí prostě nic nechybí! A nejlepší na tom je, že sklokeramická varná deska svítí jako v opravdové kuchyni. Otočením některého z tlačítek, lze zapnout také jednotlivé plotýnky. Díky tomu se malí kuchaři mohou hravě naučit ovládat vaření na sporáku.


V troubě s vysouvacím plechem a klikajícími otočnými knoflíky se povede výborně jakýkoliv dort nebo pizza. V chladničce je dostatek místa na nákupy. Další skvělé vychytávky zahrnují mikrovlnnou troubu s otáčejícím se talířem, digestoř, učební hodiny, držák na kuchyňské papírové utěrky a háčky na náčiní. A kohoutek s vysouvací sprchou dokonce zpříjemní i mytí nádobí.   Vhodné pro děti od 3 let.


Vlastnosti:

  • pomáhá rozvíjet dětskou fantazii a motoriku
  • sklokeramická varná deska svítí jako v opravdové kuchyni
  • otočením tlačítek lze zapnout jednotlivé plotýnky
  • obsahuje vysouvací plech a klikající otočné knoflíky
  • umožňuje malým kuchařům naučit se ovládat vaření na sporáku


Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: