Dřevěný pizza set

HW-4870*

Nový produkt

Pizza set obsahuje jednu velmi chutnou italskou pizzu s bohatým množstvím ingrediencí v praktické krabici. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

999 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Kdo by si nepřál stát se malým pizzařem a připravovat svou vlastní pizzu jako profesionál? S pizzovým dřevěným setem se tento sen stává realitou a naši malí pizzaři mohou zažít skvělou zábavu. Tento rozsáhlý pizzový set nabízí dětem možnost vlastní kulinářské tvorby. S pěti různými druhy ingrediencí - rajčata, sýr, paprika, salám a houby - mohou naše malé kuchařky a kuchaři vytvořit svoji vysněnou pizzu podle vlastní chuti.



Připravování pizzy není jen o poskládání ingrediencí, ale také o pečení a servírování. S pizzovým válečkem mohou děti krájet svou pizzu na porce a poté ji podávat na talíř pomocí speciální lžíce. To všechno přináší hodně zábavy a pomáhá rozvíjet dětskou kreativitu a motoriku. Tento pizzový set je také ideální doplněk k dětské kuchyni, protože nabízí další možnost hrát si a tvořit v kuchyňském prostředí.


Vlastnosti:

  • 5 různých druhů ingrediencí - rajčata, sýr, paprika, salám a houby
  • krabice na pizzu: šířka: 23,5 cm, délka: 23,5 cm, výška: 6 cm
  • vhodné pro děti od 3 let

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: