Sladkosti pro dřevěný obchůdek Zobrazit větší

Dřevěná sada sladkostí

HW-4854*

Nový produkt

S tímto 20dílným setem si budou děti ještě více užívat nejrůznější hry. Sada obsahuje lahodné dobroty v dokonalých detailech, které si zamilují všichni milovníci sladkého.

Více informací

1 289 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Chcete si dopřát trochu zábavy? S tímto 20dílným setem sladkostí je dětská hra na obchod dokonalejší než kdy dřív. Tento set není jen skvělým přídavkem pro vaši hru, ale také perfektně obohatí každou hru na kávičku. Nabízí spoustu lahodných dobrot s láskyplnými detaily. S tímto setem mohou děti snadno krájet biskupský chlebíček, dort a další lahůdky dřevěným nožem. Díky suchým zipům je lze rychle a snadno znovu spojit.

Vlastnosti:

  • sada obsahuje: biskupský chlebíček, dort, 2 zmrzlinové kornouty, kousek melounu, jahodu, mandarinku, 4 kusy bonbonů, 4 lízátka, čokoládu, 2 sušenky, prkénko a nůž
  • vhodné pro děti od 3 let

Příslušenství

    9 dalších produktů ve stejné kategorii: