Dřevěná pokladna

HW-4873*

Nový produkt

Dřevěná pokladna s funkční kalkulačkou se solárním panelem a dalším příslušenstvím vhodná pro děti od 3 let. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

1 899 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Tato úžasná moderní dřevěná pokladna je skvělým doplňkem pro naše hračkové obchůdky. Je plná funkcí a hodí se k nim jako ulitá. Kromě klasického designu dřevěné pokladny je součástí plně funkční solární kalkulačka vyrobená z bambusu. V balení obsahuje 64 kousků herních euromincí a bankovek, aby si děti mohly hrát s reálnými penězi. A dokonce i kreditní kartu.

Pokladnička má v sobě skryty i další skvělé funkce. Má skener, na kterém děti mohou „skenovat“ své zboží, stejně jako ve skutečném obchodě. Ať si pohrávají se skladem, nebo hrají na obchodníky, papírová rolička umožní dětem zaznamenávat každou transakci. A když otevřou zásuvku s penězi, zazní zábavný zvuk zvonění.

Díky téhle pokladničce se děti naučí už od malička pracovat s penězi a počítat je. A co víc, budou se učit hravou formou. S touto dětskou pokladnou je učení se počítat snadné a plné zábavy.

Vlastnosti:

  • funkční solární kalkulačka
  • sada obsahuje 64 kusů hracích peněz EURO, kreditní kartu a papírovou roli
  • rozměry: šířka 23 cm, výška 13 cm, hloubka 23 cm
  • vhodné pro děti od 3 let

Příslušenství

    9 dalších produktů ve stejné kategorii: