Zahradní set BETON Zobrazit větší

Zahradní set BETON

Nový produkt

Betonové posezení s plastem je zcela bezúdržbové díky betonové konstrukci a plastovým prknům z recyklátu.

Více informací

2-3 týdny

15 990 Kč s DPH

  • 150 cm
  • 200 cm
  • 170 cm
  • Klasické pro volné ložení
  • Dlouhé pro zabetonování
  • Hladký
  • Vymývaný

Více informací

Vybavení venkovní učebny je pro Vaší školu jistě velká investice, proto jsme pro Vás připravili krátký shrnující text, ve kterém hovoříme o použitých materiálech, o rozdílech v námi nabízeném nábytku a jeho skotečné odolnosti. Tento shrnující text si můžete přečíst ZDE

Betonové posezení Beton

Velice oblíbený betonový set se svými vlastnostmi výborně hodí na odlehlá místa, parkoviště a stanice PHM. Bezúdržbový set je složen z lavičky bez opěradla, lavičky s opěradlem a stolu. Vše vyniká svojí bezúdržbovostí a dlouhou životností. Nohy z vibrovaného betonu, prkna z recyklovaného plastu a žárově pozinkované ocelové výztuhy.

 

Technická specifikace     

Lavička s opěradlem

Délka prken: 1 500 mm
Šířka prken: 120 mm
Tloušťka prken: 40 mm
Výška sedací plochy: 450 mm                                     
Výška opěradla: 730 mm
Půdorys: 1 500 × 670 mm
Možnost kotvení: Ano, lavičku je možné zakoupit s prodlouženou nohou pro zabetonování
Hmotnost: cca 80 kg (dle prken)
 

Lavička bez opěradla

Délka prken: 1 500 mm
Šířka prken: 120 mm
Výška prken: 40 mm
Výška sedací plochy: 450 mm                                    
Půdorys: 1 500 × 360 mm (dle délky prken)
Možnost kotvení: Ano, lavičku je možné zakoupit s prodlouženou nohou pro zabetonování
Hmotnost: cca 70 kg (dle prken)
 

Stůl

Délka prken: 1 500 mm
Šířka prken: 120 mm
Tloušťka prken: 40 mm
Výška odkládací plochy: 780 mm                                    
Půdorys: 1 500 × 650 mm
Možnost kotvení: Ano, lavičku je možné zakoupit s prodlouženou nohou pro zabetonování
Hmotnost: cca 100 kg
 

Povrchová úprava betonu

Betonové nohy lavičky se vyrábí litím betonové směsi do formy s ocelovou armaturou. Po nalití se směs zvibruje a poté probíhá vymývání hladiny [odhalí se kamínky pouze z jedné strany (hladiny)]. Vymývaní se nemusí provádět a tím je lavička levnější. Vymytí povrchu má pouze estetický význam.

povrch-betonovych-lavicek- noh
 

Povrchová úprava prken

Povrchovou úpravu těchto plastových prken nemusíte řešit. Lavičková prkna jsou vyrobena z recyklátu (recyklovaného plastu) a mají vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, vlhkosti, hnilobě, plísním, houbám, cizopasníkům a běžným chemikáliím. Jsou nenasákavé, mají lehce čistitelný povrch a nevyžadují ani z dlouhodobého hlediska žádnou údržbu.

Odstín prken

Tmavě hnědá
 

Obsah balení                           

6 × betonová noha
13 × plastové prkno
45 × šroub + podložky + matice
3 × ocelová výztuha prken
3 × spodní ocelová výztuha z jeklu 40 × 40 mm
6 × plastová zátka
1 × montážní návod

Vše zasíláme v rozloženém stavu z důvodu minimalizace rizika poškození zásilky během přepravy. Za příplatek je možné lavičku zaslat smontovanou. Veškeré díly mají otvory pro spojovací materiál, montáž je tak velice jednoduchá a nevyžaduje takřka žádnou odbornost.

Foto je ilustrační.

Příslušenství

    8 dalších produktů ve stejné kategorii: