Zahradní set EKO pozink Zobrazit větší

Zahradní set EKO

Nový produkt

Díky masivní konstrukci s možností přišroubování k podloží a plastovým prknům z recyklátu je set zcela bezúdržbový a vhodný pro použití na školních zahradách a venkovních učebnách.

Více informací

2-3 týdny

7 795 Kč s DPH

 • 150 cm
 • 200 cm
 • 100 cm
 • 120 cm
 • 170 cm

Více informací

Vybavení venkovní učebny je pro Vaší školu jistě velká investice, proto jsme pro Vás připravili krátký shrnující text, ve kterém hovoříme o použitých materiálech, o rozdílech v námi nabízeném nábytku a jeho skotečné odolnosti. Tento shrnující text si můžete přečíst ZDE

Technická specifikace posezení                     

Délka prken: 1 200 mm
Šířka prken: 120 mm
Šířka sedáku: 250 mm
Tloušťka prken: 40 mm
Výška sedací plochy: 450 mm     
Výška plochy stolu: 750 mm 
Půdorys: 1 200 × 1 570 mm
Materiál: Jekl 100 × 40 mm a plastová prkna (plný plastový profil)
Možnost kotvení: Ano, set je možné přišroubovat k podloží
Hmotnost: cca 110 kg (v závislosti na délce a tloušťce prken)


Hlavní výhody:

 • dlouhá životnost
 • možnost přišroubování k podloží
 • výborná stabilita
 • odolnost vůči vandalům
 • naprostá bezúdržbovost

Povrchová úprava konstrukce

Povrchové úpravy konstrukce je žárové pozinkování, kdy nohy jsou  protikorozně chráněny ponorem do lázně s roztaveným zinkem. Zinek chrání povrch lavičky nejen mechanicky, ale i chemicky. I při lokálním porušení vrstvy zinku probíhá koroze jen na zinkové vrstvě, zatímco ocel zůstane neporušena.

Povrchová úprava prken

Povrchovou úpravu těchto plastových prken nemusíte řešit. Lavičková prkna jsou vyrobena z recyklátu (recyklovaného plastu) a mají vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, vlhkosti, hnilobě, plísním, houbám, cizopasníkům a běžným chemikáliím. Jsou nenasákavé, mají lehce čistitelný povrch a nevyžadují ani z dlouhodobého hlediska žádnou údržbu.

Odstín prken

Tmavě hnědá

Obsah balení                           

2 × kovová noha z jaklu 100×40-50 mm
9 × vyvrtané plastové prkno o délce 1200 mm
18 × vratový šroub M8 na nohy 
9 × vratový šroub M8 na výztuhy
27 × podložky a matice M8
2 × pozinkovaná výztuha na sedák
1 × pozinkovaná výztuha na stůl


Vše zasíláme v rozloženém stavu z důvodu minimalizace rizika poškození zásilky během přepravy. Za příplatek je možné set zaslat smontovaný. Veškeré díly mají otvory pro spojovací materiál, montáž je tak velice jednoduchá a nevyžaduje takřka žádnou odbornost.


Foto je ilustrační.

Příslušenství

  8 dalších produktů ve stejné kategorii: