Dětský stan STARS

HW-8503*

Nový produkt

Krásný dětský stan v růžovo-bílé barvě vhodný pro rozvoj dětské kreativity a fantazie.

Více informací

4-6 týdnů.

3 140 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Dětský stan je jako malý svět plný možností, kde se děti mohou stát kreativními průzkumníky. Stan nabízí nejenom pohodlí a bezpečí, ale také prostor pro neomezenou zábavu a fantazii. Tento kouzelný herní stan pro děti zaujme svým roztomilým designem a mnoha možnostmi využití. Díky okénku na boku mají děti stále přehled o dění venku, zatímco pohodlná podložka umožňuje i relaxaci a hraní na zemi. Co dnes je pevnost pro dobrodružné piráty, zítra se může proměnit v pohádkový zámek pro princezny. Dětský stan dětem otevírá dveře do světa fantazie, kde mohou převzít různé role a uprchnout z každodenní reality.

Herní stan je vyroben z kvalitní 100% bavlny a je navržen v moderním designu v růžovo-bílých tónech, které dětem poskytují příjemné a uklidňující prostředí.

Vlastnosti:

  • stan vyroben z kvalitní 100% bavlny
  • lze snadno sestavit pomocí sklolaminátových tyčí
  • díky polstrované protiskluzové podložce je stan opravdu pohodlný
  • rozměry dětského stanu: výška 140 cm, průměr 115 cm
  • polštáře nejsou součástí balení
  • vhodné pro děti od 3 let

Příslušenství

    4 dalších produktů ve stejné kategorii: