Skládací stůl ALEX ekonom

Nový produkt

Vysoce odolný skládací a přenosný stůl, vhodný do víceúčelových učeben či veřejných prostor. Při jeho navrhování byl kladen důraz na odolnost a vysokou nosnost a stabilitu. Téměř nezničitelný školní stůl s nosností až 500 kg po složení nezabere téměř žádný prostor, můžete ho pohodlně převážet pomocí vozíku.

Více informací

3-6 týdnů

3 490 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Skládací stůl ALEX je ekonomicky výhodná varianta dokonale odolného a kvalitního stolu vyrobeného ve Velké Británii. Hrany stolu a mimořádně pevná konstrukce jsou vyrobené z hliníku, stůl je tedy opravdu lehký a snadno se přesouvá. Ve složeném stavu má stůl hloubku 85 mm, váží podle rozměru od 10,75 kg do 18 kg. Ke stolům si můžete dokoupit praktický vozík.

Skládací stůl ALEX ekonom nabízíme v mnoha rozměrech, 4 barvách a v pouze jedné výšce. To vše si můžete zvolit po pravé straně v konfigurátoru produktu.

Vlastnosti:

  • pevný hliníkový rám - přesto velice lehký stůl
  • snadno čistitelný
  • k dispozici v šesti velikostech a jedné výšce (698 mm)
  • jednoduchý a bezpečný skládací mechanismus
  • složení do hloubky 85 mm
  • váží dle velikosti od 6,75 kg do 12 kg
  • nosnost až 500 kg
  • 100% recyklovatelný rám
  • splňuje požadavky dle normy ČSN EN 1729.1

Školní stůl ALEX - zátěžový test

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii: