Skládací kulatý stůl do víceúčelové učebny ALEX

round

Nový produkt

Vysoce odolný skládací a přenosný stůl, vhodný do víceúčelových učeben či veřejných prostor. Při jeho navrhování byl kladen důraz na odolnost, vysokou nosnost, stabilitu a bezpečnost. Téměř nezničitelný školní stůl s nosností až 500 kg po složení nezabere téměř žádný prostor, můžete ho pohodlně převážet pomocí vozíku.

Více informací

3-6 týdnů

10 790 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Hrany stolu a mimořádně pevná konstrukce jsou vyrobené z hliníku, rohy PUR. Stůl je tedy opravdu lehký a snadno se přesouvá. Ve složeném stavu má stůl hloubku 120 mm, váží podle rozměru od 20 kg do 27 kg. Ke stolům si můžete dokoupit praktický vozík.

Stůl nabízíme v průměru 1220 nebo 1520 mm, obsahuje bezpečností skládací mechanismus.

Skládací kulatý stůl ALEX nabízíme v mnoha rozměrech, barvách a výškách dle norem ČSN. To vše si můžete zvolit po pravé straně v konfigurátoru produktu.

Vybavení venkovní učebny je pro Vaší školu jistě velká investice, proto jsme pro Vás připravili krátký shrnující text, ve kterém hovoříme o použitých materiálech, o rozdílech v námi nabízeném nábytku a jeho skotečné odolnosti. Tento shrnující text si můžete přečíst ZDE

Školní stůl ALEX - zátěžový test

Příslušenství

21 dalších produktů ve stejné kategorii: