Pěnový podsedák MADLA, 1 cm, 10 ks

Nový produkt

Získejte optimální ochranu a pohodlí s pěnovým podsedákem. Certifikovaný materiál, termoizolační vlastnosti a odolný design zajišťují bezpečnost a komfort na vašich výletech v každém počasí. Sada obsahuje 10 kusů.

Více informací

1 550 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Šířka28 cm
Délka33 cm
Tloušťka1 cm

Více informací

Nemáte rádi nečekaná překvapení na svých dobrodružných výletech? S pěnovým podsedákem s madlem můžete být připraveni na všechny přírodní podmínky. Vyrobený z vysokolehčeného síťovaného polyethylenu české výroby, je tento podsedák dokonalým společníkem nejen u vody a táboráků, ale i v chladných a deštivých dnech.


Kvalita a bezpečnost jdou ruku v ruce s tímto pěnovým podsedákem. Certifikát o zdravotní nezávadnosti a speciální síťovaný materiál zajišťují odolnost a spolehlivost i při nejnáročnějších výletech. Ať už jste na výletě v létě nebo v zimě, termoizolační vlastnosti tohoto podsedáku vás ochrání před chladem od země a navíc vás jemně zahřejí a chrání před vlhkem.


 • ideální do školky, školy
 • sportovní zápasy a tělocvičny
 • na pískoviště, do lesa, na rybaření
 • na koncerty, na festivaly
 • zdravotně nezávadné a bezpečné i pro alergiky


Vlastnosti:

 • z vysokolehčeného síťovaného polyethylénu české výroby
 • opatřený certifikátem o zdravotní nezávadnosti
 • vhodný i pro alergiky
 • oproti karimatkám se tento materiál netrhá
 • termoizolační vlastnosti
 • materiál jemně hřeje a chrání před mokrem

  Vyrobeno v České republice.


Proč výrobky z VYLENU®?

Tento český výrobce se specializuje na pěnový materiál již přes 20 let. Výrobky nejen vyrábí, ale sami je navrhují s cílem proměnit dětské pokoje v království plné zábavy a kreativity. Milují minimalistický design a všechny produkty jsou navrženy s ohledem na udržitelnost. Každá deska VYLEN® je vyráběna s láskou a pečlivostí ve Žďáře nad Sázavou. Nabízeny jsou v různých tloušťkách, rozměrech a barvách, a to z vysoce lehčeného síťovaného polyetylénu, plastomeru a EVA. Tyto polotuhé lehčené plastické hmoty mají nejen skvělé fyzikálně-chemické vlastnosti, ale také vynikající tepelnou izolaci a dlouhou životnost. S Vylenem získáte nejen kvalitní produkt, ale také kousek domova, který vám přinese radost a pohodlí. S Vylenem proměníte svět okolo sebe a užijete si každý moment s díky těmto produktům.

Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. 


Příslušenství

  12 dalších produktů ve stejné kategorii: